آدرساردل، ناحیه صنعتی، جنب کارخانه اسفالت
کانال تلگرامmerikvacuumpump@
ایمیلinfo@merikvp.com

ساکشن مرکزی

ساکشن مرکزی

ساکشن مرکزی طرح دوبلکس

این مدل از دستگاه ساکشن مرکزی، شامل یک مخزن ۲۵۰۰ لیتری و دوعدد پمپ وکیوم ۳۰۰ متر مکعب می باشد.

ساکشن مرکزی طرح تک پمپ

این مدل از دستگاه ساکشن مرکزی، شامل یک مخزن ۲۵۰۰ لیتری و یک عدد پمپ وکیوم ۳۰۰ متر مکعب می باشد.

مشخصات فنی ساکشن مرکز

 

حجم مخزن ۲۵۰۰ لیتری ۱
مدل مخزن ایستاده
ضخامت ورق مخزن ۶mm
جنس ورق آهن
رنگ سطح خارجی مخزن رنگ پودری استاتیک
رنگ سطح داخلی مخزن اپوکسی ضد زنگ
مدل پمپ MV ۰۳۰۰ ۲
تابلو برق دوبلکس بزرگ ۱
وکیوم سوئیچ ۲ کنتاکت ۱
مدل خلط گیر ۲۰ لیتری L۲۰ ۱
مدل غبارگیر بزرگ ۱

کاربرد های دستگاه ساکشن مرکزی

دستگاه ساکشن مرکزی با استفاده از پمپ مکش و ایجاد خلأ، فشار منفی ایجاد می کند و هوا و مایعات را به درون خود کشیده و در مخازنی که در دستگاه وجود دارند نگهداری می کند. دستگاه ساکشن از ملزومات اتاق عمل است که هم برای بیهوشی و هم برای جراحی استفاده می شود. علاوه بر این در مصارف خانگی نیز کاربرد دارد.

از کابردهای دستگاه ساکشن مرکزی می توان به این موارد اشاره کرد: خشک نگه داشتن محل خونریزی، خارج کردن محلول شستشو از ناحیه زخم، انجام حجامت، جمع آوری خونابه، ترشحات مخلّ در تنفس و به طور کلی هرجا که حجم مایعات خارج شده از بدن بیمار بالا باشد.

دستگاه ساکشن مرکزی بر اساس میزان خلأئی که ایجاد می کند انواع مختلف دارد: دستگاه با خلأ بالا(بیش از ۶۰ کیلوپاسکال) برای استفاده در مراکز درمانی، دستگاه با خلأ متوسط (بیش از ۲۰ کیلوپاسکال) برای استفاده در مطب ها و دستگاه با خلأ پایین که برای کاربردهای خانگی مناسب هستند. همچنین این دستگاه ها می توانند به صورت ثابت و سنترال باشند که پمپ خلأ مرکزی دارند و مخزن آنها ممکن است یک یا چندبار مصرف باشد و یا به صورت پرتابل باشند که قابلیت جابجایی دارند.

در خرید دستگاه ساکشن مرکزی باید توجه داشت که کیفیت موتور و ظرفیت مکش آن متناسب با کابرد موردنظر باشد. همچنین قابلیت استریل شدن بدنه و لوله های رابط، جنس مناسب لوله های رابط، حجم مخزن ذخیره، میزان صدا و لرزش دستگاه، ظرفیت و توان خروجی بالا، گارانتی و خدمات پس از فروش همه از عوامل مهم دیگری هستند که باید هنگام خرید به آنها توجه شود.

دست آورد های شرکت مریک

ما در شرکت مریک دست به تولید پمپ وکیوم آزمایشگاهی ، ساکشن مرکزی ، پمپ خلا و پمپ وکیوم زده ایم تا بتوانیم نیاز های شما خریداران را برطرف کنیم . این شرکت برای رضایتمندی خریداران خود و اطمینان آنها از کیفیت ضمانتی را برای دستگاه های خود در نظر گرفته است . اغلب شرکت ها بعد از خراب شدن پمپ ها پیش نهاد تعویض آنها را می دهند ولی مریک یک شرکت تعمیر پمپ وکیوم نیز هست. همانگونه که گفته شد هدف مریک جلب رضایت و رفع مشکلات مشتریان خود بوده است .

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ با ما تماس بگیرید(دفتر پمپ مرکزی)

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

با ما تماس بگیرید: ۰۲۱-۸۸۸۹۱۰۴۸
۱۲ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش

Summary
Article Name
ساکشن مرکزی
Description
ساکشن مرکزی شرکت مریک
Author
Publisher Name
ساکشن مرکزی